Royal Blue Hotel

Royal Blue Hotel

Adresa: Dhermi Beach, 1001 Dhërmi, Albania
Royal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue HotelRoyal Blue Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 3 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   237,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   276,85 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dhermi