Hotel Agimi

Hotel Agimi

Adresa: Butrinti Road, Lagjia 1, 9703 Sarandë, Albania
Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi Hotel Agimi
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Agimi :

  Hotel Agimi eshte vetem 1 minute larg nga deti. Hoteli gjithashtu ka dhe plazhin privat ofron cadra si dhe peshqire falas. Dhomat jane te qe te gjitha te kompletuara me kondisionere satelit kabllor tv si dhe me ballkone qe te gjitha dhomat. Ne njeren ane ndodhet bari dhe restoranti  te cilat jane te vendosur a ne nje tarrace te madhe  me pamje nga deti.Sherbehet me profesionalizem dhe perkushtim guzhina tradicionale shqiptare si dhe ajo mesdhetare. Specialitet eshte ushqimi i detit por ju mund te zgjidhni dhe pjata te tjera te shijshme. Ky restorant eshte i persosur nese po kerkoni nje vend te bukur e te qete per te shijuar nje vakt. 24 ore sherbim recepsioni, Wi- Fi falas, Kembim Valutor, dhome depozitimi per bagazhe,sherbim portier,lavanteri, hekurosje, fax / Fotokopjef kasaforte, sherbim ne dhome, staf shumegjuhesh. Jo shume larg nga vendndodhja e hotelit ju mund te vizitoni dhe Parkun Kombetar te Butrintit, Ksamilin si dhe Syrin e kalter. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 12 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda