Drymades Inn Resort

Drymades Inn Resort

Adresa: Dhërmi 9422
Parametrat e kërkimit:
 • Drymades Inn Resort:

  Drymades Beach është një nga plazhet më të bukura të të gjithë bregdetin e Jonit, e fshehur në ullishte  dhe e rrethuar nga shkëmbinj të lartë që krijojnë gjire të vogla dhe të mrekullueshëm. ngjyra unike e ujit, qartësia e ngjyres bruz  te thellë blu,  perendimi i diellit ne ngjyren  portokalli si ne flake  mbi det, të krijojë një shfaqje të mahnitshme, para të cilit të gjithë do të dorëzohen.Plazhi privat i Drymades ndodhet rreth 20m nga hotel, restorant dhe bar. Pozicioni i tij strategjik e bën atë edhe më të qetë se plazhet e tjera në Dhërmi. Mysafirët tanë kanë cadra e tyre të plazhit dhe karrige të gjata. Për mysafirët më aktive, të përfshira në zonën e plazhit ka edhe një hapësirë për volejboll plazhi, dhe të ujit pajisje sportive në dispozicion sipas kërkesës.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dhermi