Hotel Rondos

Hotel Rondos

Adresa: Potami , 9425 Himare, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Rondos :

  Hotel Rondo’s hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë të ardhshëm në bukurinë e detit Jon. Hoteli ofron një paketë të plotë të pushimeve dhe përvojave, rehati dhe relaks, aventurë dhe tradita, ushqim dhe pije në një vend. Hoteli ofron një shumëllojshmëri dhomash për çdo lloj dhe deshire. Dhomat janë me një krevat dopio, krevat dopio dhe një teke. Secila nga dhomat është e dekoruar me dizajn modern, rehati dhe një pamje unike nga Deti Jon. Pozicjonuar në një zonë ku gjithçka është afër, asgjë nuk do të humbasë nga pushimet tuaja, përveç plazheve te bukura dhe të fshehta që ndodhen jashtë qytetit, (me pak ndihme nga ne, do ti gjeni!) jane një domosdoshmëri. Jo se nuk ka dicka tjetër per te pare, qyteti i Himares ka një histori te pasur, vende shumë të bukura, monumente te vecanta, kasha te lashta dhe shume të tjera! Vendndodhja e Hotelit është pesë minuta nga qendra e qytetit të Himarës dhe të ndodhet pranë një plazhi të vogël të quajtur Guma Beach. Pozicjoni dhe ballkonet anësore me pamje nga deti ofrojne një pamje të bukur të Gjirit të Himarës, agimit dhe perëndimit të mrekullueshem. Me makinë është rreth 1,5 orë larg nga qyteti më i afërt (Vlore në veri dhe në jug Sarande). Gjate verës ka linja autobusi çdo dy orë nga të dyja qytetet. Menuja e Restorantit e reflekton ndryshimin e stinëve me një fokus në thjeshtësinë e përbërësve. Chef-i bashkëpunon me kultivuesit lokale te produkteve organike, fermerët e ndryshem te zones per permbledhjen e produkteve te fresketa dhe cilesore, duke permbledhur dhe pergatitur nje tavoline sa me cilesore dhe sipas deshirave tuaja. 


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 247 km
  • Portet: 51 km
  • Distance nga deti: 200 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   424,88 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe Pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   484,77 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Himare