Hotel Palace & Spa

Hotel Palace & Spa

Adresa: Rruga Pavaresia Plazh Apollonia, Lagja 13, 1111 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Palace & Spa :

  Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai ka një vend të shkëlqyer përballë detit Adriatik dhe është hapur në qershor 2013 për të shërbyer si një hotel për biznesin, pushimet, dhe organizimin e festave të ndryshme familjare dhe të biznesit. Hoteli ofron plazh privat, pishinë, palestër dhe Spa, 2 restorante dhe 1 piano bar. Palace Hotel & Spa ka 30 dhoma dyshe dhe 3 suita. Palace Hotel & Spa ofron qendra Spa, palestër, sauna, pishinë te mbyllur, një palestër moderne dhe trajtime Spa. Salla ka një hapësirë ​​prej 50 m2 dhe një kapacitet maksimal prej 50 vendesh të stilit teatër. Është i përshtatshëm për konferenca, organizime eventesh të ndryshme, seminare dhe takime. Ajo është e pajisur me projektor, tabelë dhe video dhe sistemin audio, internet WiFi, print ose fotokopje dhe pasuruar me menu të ndryshme për pushimin e kafese. Të gjitha dhomat tona janë të dizajnuara dhe të mobiluara deri detaje të vogla, për t'u siguruar që klientët do të kenë pushime të rehatshme dhe të paharrueshme. Në hotelin ju mund të gjeni luksin dhe komoditetin e një hoteli përballë detit. Restoranti i hotelit ofron një bufe të pasur për mëngjes për të gjithë mysafirët e hotelit e madje edhe për ata që janë vizitor të jashtem. Restoranti është në afërsi të pishinës dhe detit me një pamje te mrekullueshme. Restoranti ofron pjata tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare, duke përfshirë produktet e detit dhe mishit. Një përzgjedhje të gjerë të verërave shqiptare dhe të huaja kompleton menune per të gjithë ata që duan të përjetojnë shije të veçanta. Baret e hotelit ndodhen pranë lobit, restorantit dhe pishinës së hapur, duke ofruar kokteje freskuese, një zgjedhje të madhe të markave dhe pijeve lokale, prej mëngjesit deri natën vonë. Ky është vendi ku organizohen festa te ndryshme te tilla si netë me muzikë live etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 30 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 3 km

  Aktivitetet:

  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Qender trajtimi & SPA
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standart

   Akomodim me mengjes
   514,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Premium

   Akomodim me mengjes
   593,18 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

  • Dhome dyshe Standart

   Akomodim me mengjes
   672,42 EUR
   638,80 EUR
   7 ditë
   2 persona
  • Dhome dyshe Premium

   Akomodim me mengjes
   791,00 EUR
   751,45 EUR
   7 ditë
   2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres