Leto Hotel

Leto Hotel

Adresa: Polykandrioti, Mýkonos City, 84600, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Leto Hotel :

  Hotel Leto eshte unik ne ishullin e Mikonos per vendodhjen e tij ne shtrirjen e ngushte te portit te vjeter mu ne qender te gjirit te Choras ne qender te kryeqytetit. Hoteli eshte i ndertuar me stil neo-klasik dhe konsiston ne 25 dhoma te mobiluara me shije, te cilat kane ballkon me pamje nga porti i Mikonos dhe deti magjepses Egje. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, Tv satelitor, telefon, tharese flokesh, internet WiFi, banjo me dush/vaske etj. Natura Restaurant nen hijen e palmave eshte nje oaz qe ju pret sebashku me specialitetet moderne Greke qe jane te frymezuara nga ambjenti me produkte te fresketa lokale. Pool Bar sherben pije dhe kokteje te ndryshme gjate gjithe dites. Hoteli ka nje pishine ne natyre dhe kopshte te mbushura me gjelberim.

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.148,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superior me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.764,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Mikonis