Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

Adresa: Mykonos Town, Mikonos 846 00, Greec
Parametrat e kërkimit:
 • Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa:

  Nje hotel luksoz butik i vendosur pak minuta larg qendres se Mykonos dhe afer disa prej plazheve me te mire te ishullit si Platis Gialos, Paradise, Super Paradise, Psarou dhe Ornos. Hoteli disponon 156 dhoma deluxe te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, Internet WiFI, telefon, minibar, kasaforte, banjo me vaske/dush dhe tharese flokesh. Dhomat ofrojne pamje spektakolare te detit Egje. Restoranti a la carte i vendosur ne veranden e hotelit me nje pamje te bukur nga qyteti dhe mullinjte e eres ofron specialitete mesdhetare dhe delikatesa lokale. Veranda Pool Bar sherben pije te ndryshme dhe ushqime te lehta gjate gjithe dites. Oniro Cocktail Bar eshte vendi romantik per te shijuar lengje te fresketa kokteje shumengjyreshe nen driten e yjeve. Qendra Spa ofron trajtime, masazhe dhe terapi te ndryshme per fytyren dhe trupin tuaj. Palestra e pajisur me aparaturat dhe paisjet e fundit per te gjithe ate qe duan te mbajne trupin ne forme. Hoteli ka nje fushe tenisi dhe ofron gjithashtu shume aktivitete dhe sherbime te ndryshme si eskursione ne ishull, sporte te shumta ujore, degustim vererash te ndryshme etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • Xhakuzi
  • Ngrohje
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Artemis Deluxe me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.186,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Apollon Deluxe me pamje nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   1.293,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Mikonis