Iliada Hotel

Iliada Hotel

Adresa: Perivolos, Perivolos, 84703, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Iliada Hotel :

  Hotel Iliada ndodhet shume afer Plazhit Te zit e Perivolos dhe rreth 30 minuta larg me autobus nga qendra e Santorinit Fira. Dekori I jashtem & I brendshem I hotelit eshte me stil cikladik duke krijuar nje atmosphere te ngrohte. Hoteli disponon 25 dhoma te dekoruara me stil dhe te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar TV, minibar, kasaforte, internet WiFi, tharese flokesh dhe ballkon. Hoteli ofron eskursione te shumta per te zbuluar historine dhe bukurine e ishullit. Mengjesi sherbehet cdo dite ne Pool Bar prane pishines ku pushuesit mund te shijojne pije te ndryshme gjate gjithe dites. Restorante dhe nje minimarket mund te gjehen ne nje distance prej 100m nga hoteli. Hoteli ka nje pishine dhe nje Jacuzzi ne natyre. Aeroporti I Santorinit ndodhet 100 km larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 10 km
  • Distance nga deti: 1 km
  • Distance nga qendra: 800 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ngrohje
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me balkon

   Akomodim me mengjes
   517,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Maisonette me pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   1.034,88 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Santorini