Star Santorini Hotel

Star Santorini Hotel

Adresa: Megalochori, Megalokhórion, 84700, Grecia
Parametrat e kërkimit:
 • Star Santorini Hotel :

  Star hotel ndodhet 50m larg Calderes, ne fshatin tradicional te Megalochorit ne Santorini duke ofruar pamje panoramike te te vullkanit dhe pernedimeve unike te diellit. Hoteli ka 40 dhoma, 3 studio dhe 3 suita te gjitha te pajisura me telefon, minibar, TV dhe radio. Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar. Mengjesi sherbehet cdo dite ne dhomen e mengjesit. Bari i hotelit sherben pije te ndryshme gjate gjithe dites. Hoteli ka nje pishine me Jacuzzi dhe hidromasazh dhe nje pishine tjeter me rrjete volejbolli, nje kend lojrash per femije, tenis tavoline dhe parking. Sherbim transporti me minibus dhe bicikleta dhe makina me qera jane disa nga sherbimet qe ofron hoteli. Plazhet me te mira te Santorinit (Perissa, Perivola, Vlychada) ndodhen ne nje distance prej 3km, zona arkeologjike e Akrotirit 6km dhe qyteti i Firas 6km larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 3 km
  • Distance nga qendra: 6 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   431,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament

   Akomodim me mengjes
   776,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   517,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Santorini