Hotel Dyrrah

Hotel Dyrrah

Adresa: Lagja 13, Iliria Plazha, 4000 Durrës, Albania
Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah Hotel Dyrrah
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Dyrrah :

  Hotel Dyrrah ndodhet ne plazhin e Adriatikut te bregdetit shqiptar, pak minuta larg nga qendra e Durresit, lidhur me qendren historike dhe Panairin e Tregtise. Hoteli eshte i vendosur ne nje plazh te gjate me rere vetem 40 metra nga deti. Hotel Dyrrah ka 22 dhoma, nga te cilat: 2 dhoma me krevat dopio, 8 dhoma me krevat dopio dhe kolltuk, 12 dhoma me shtreter tek per dy dhe per tre persona. Te gjitha jane te pajisura me TV, ajer te kondicionuar, mini bar, telefon, internet. Disa dhoma ne Dyrrah Hotel kane nje ballkon me pamje nga pishina. Lehtesirat: restorant, bar, tavoline para 24 oresh, gazeta, ashensor, sigurine e depozitave kuti, ngrohje, kembim valutor, sherbim ne dhome, qasje interneti, parking, lavanderi, pastrim kimik, pishine te hapur not, Fax / fotokopje, tavoline turne, valixhe magazinimit, objektet Takimi / Banquet, mengjes ne dhome, sherbim hekurosje, dhoma jo duhani, spa dhe Wellness qendra, ajer te kondicionuar. Hoteli ofron nje pishine dhe nje bar pishine vetem pak metra larg nga deti. Restoranti sherben specialitete klasike te kuzhines mesdhetare dhe shije tradicionale te zones. Hotel Dyrrah ofron salle konferencash me 150 vende, pishine te hapur, bar, sherbim me cilesi te larte. Qendra e Durresit eshte 5 km nga hoteli. Keshtjella historike dhe amfiteatri i lashte mund te vizitohen ne qender te qytetit. Parkim privat falas sigurohet ne vend. Aeroporti Nderkombetar Nene Tereza eshte 25 km larg, ndersa kryeqyteti i Tiranes eshte ne nje distance prej 40 km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 4 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Qender trajtimi & SPA
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Wi-Fi me pagese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres