Almyros beach hotel

Almyros beach hotel

Adresa: Acharavi 49081 Corfu - GREECE
Parametrat e kërkimit:
 • Almyros beach hotel:

  Hoteli eshte vendosur ne pjesen veriore te ishullit 38 km larg nga qendra e Korfuzit, 2 km nga fshati Acharavi i cili eshte i njohur per tavernat e medha dhe jeten e nates . Bregu i detit ne kete zone eshte i sheshte dhe jo shkembor. Rera e bardhe dhe kaltersia e thelle e Jonit e bejne kete hotel  shume  te preferuar nga familjaret dhe femijet e tyre. Resorti eshte i nje standarte me 4 yje ,modern i cili ofron  nje cilesi te larte sherbimi .  Hoteli ndodhet ne breg te detit, shtrihet ne nje siperfaqe  prej 35,000 m2 e rrethuar me kopeshte dhe lule shume ngjyresh. Ne kete hotel do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si :shetitje me kanoe dhe varke , duke ushtruar sporte te ndryshme.  Nje vemendje te vecante kane dhe femijet duke ju krijuar kushtet per pushime sa me te bukura per ta dhe sa me clodhese per prinderit. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 160 dhoma me pamje nga deti dhe kopeshti . Baret dhe restorantet: Hoteli ve ne dispozicion per pushuesit   2 restorante te cilat i  sherbejne vaktet ne bufe te hapur.  Gjiithashtu ofron edhe Lobby bar  dhe  bar ne pishine .

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 39 km
  • Portet: 39 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 38 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Bar ne plazh
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.781,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe me pamje nga kopeshtiDhome dyshe me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: dhome standarte
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Vaske
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek
   • Divan
  • Dhome familjare Maisonette

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.952,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Maisonette
   Dhome familjare Maisonette

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Familjeare Maisonette
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma perbehet nga dy kate , me shkalle nga brenda ka nje krevat matrimonial dhe 2 krevat tek
   • Divan
  • Dhome dyshe Superiore

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.873,52 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.045,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz