Hotel Bahamas

Hotel Bahamas

Adresa: Turizem - Kanali Cukes, 9703 Sarandë, Albania
Hotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel BahamasHotel Bahamas
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Bahamas:

  Hoteli është pozicionuar në një nga pikat më të bukura turistike të Sarandës, ne gjirin e midhjeve, ku veç pamjes së mrekullushme të Sarandës mund të shihet edhe ishulli i Korfuzit. Ndodhet 2 km larg qytetit ë Sarandës. Kapaciteti: 51 dhoma me pamje nga deti. Komode dhe mikpritëse dhomat janë të paisura me TV satelitor, garderobë, ajër të kondicionuar, tavolinë shkrimi, WiFi internet, ballkon me pamje nga Deti.  Restoranti i hotelit ka një kapacitet prej 130 personash. Cilësia dhe shumëllojshmëria e ushqimit, shërbimi profesional dhe organizimi i detajuar s'lënë asgjë për të dëshiruar. Restoranti sherben kuzhinë tradiconale e tipike shqiptare si dhe atë evropiane. Sherbime dhe lehtesira te tjera te ofruara ne hotel jane; recepsion 24 – ore, depo bagazhe, shërbim lavanderi / pastrim kimik, ashensor, informacion turistik, guida Turistike, shërbim taxi , plazh privat, pishine, internet wireless, sherbim konsierge, sherbim ne dhome, kasaforte, fotokopje, telefon / fax, sherbim postal, pagese me Karte Krediti, shkëmbim valutor, etj.Hoteli ndodhet ne nje distance prej 4 km nga qyteti i Sarandes dhe 268 km nga aeroporti nderkombetar i Tiranes. Distanca nga deti eshte 10 m, liqeni i Butrintit dhe manastiri i Shen Nikolles ndoshet rreth 20 minuta me makine larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 2 km

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Ashensor
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  5% zbritje per te gjitha reservimet deri me 28 Shkurt per periudhen 01May-30 Sep 1.5.2019 - 1.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda