Hotel Padam

Hotel Padam

Adresa: Rr. Mustafa Matohiti/ Vila Nr. 2 , 1001 Tirana, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Padam :

  Padam Boutique Hotel dhe Restorant, të vendosura në një vilë të bukur klasik në zemër të Tiranës, është një pikë referimi të veçantë dhe pika e referencës për konceptin shqiptar. Padam Boutique Hotel kombinon elegant dekoratëte stilit Victorian me ate moderne, për të krijuar një ambient luksoze dhe mikpritës. Padam Bar ofron pije klasike, koktejle krijuese dhe vera te ndryshme, nen atmosferen e ritmeve muzikore.Padam është gjithashtu vendi ideal për festimet private apo takime dhe evente. Kënaquni me përvojën Padam. Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit perfshijne:  Bar, Restorant, Recepsion te hapur 24-ore, Sherbim ne dhome, Salle konference, Dhome takimi,Sherbime per takime biznesi, Sherbim lavanderie, Gazeta falas ne holl, Trajtim me masazh etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 1 km
  • Aeroporti: 30 km
  • Distance nga qendra: 500 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Tirana