St Ivan Rilski

St Ivan Rilski

Parametrat e kërkimit:
 • St Ivan Rilski:

  Zinxhiri i hoteleve dhe resorteve Bullgare FPI ka zgjedhur resortin me te mire te skive ne Bullgari, hotelin me 4 yje i cili u hap zyrtarsiht ne fund te vitit 2008. Nje nga avantazhet e padiskutueshme te hotelit eshte vendndodhja. Eshte i vendosur ne rrethinat e Malit Pirin afer teleferikut dhe pistave te skive. Hoteli luksoz eshte nje zgjedhje e mrekullueshme per pushimet tuaja dimerore ne bore, pushimeve tuaja malore ne vere, per organizime konferencash, trainime, dasma dhe festa familjare. Siperfaqja totale e ndertimit eshrte 16 000m2 dhe perbehet nga nje hotel modern me 4 yje, nje qender Spa te madhe dhe 4 apartamente te mrekullueshme. Hoteli ka 107 dhoma, apartamente dhe masoneta dhe 162 apartamente ne shtepite me apartamente. Hoteli ofron 50 dhoma te rehatshme teke, 98 dhoma dopio, 50 apartamente delux dhe 4 masoneta luksoze. Te gjitha jane te pajisura me TV kabllor, telefon, minibar, internet me shpejtesi te larte, banjo luksoze dhe tharese flokesh. Nje pjese e madhe e dhomave dhe apartamenteve kane ballkon me pamje nga mali. Ambjentet e perbashketa te hotelit ofrojne internet WiFi falas. Lobby bar ofron nje game te gjere te pijeve alkolike gjithashtu ofron pije te lehta, kokteje, lengje te fresketa, ushqime te lehta dhe embelsira. Moderato Restaurant ofron kuzhine evropiane te moderuar me ate mesdhetare. Chanove Restaurant ofron kuzhine tradicionale Bullgare. Qendra e madhe Spa ofron nje numer te madh sherbimesh dhe trajtimesh per mireqenien e trupit tuaj. Kryeqyteti i Bullgarisë Sofja është 160 km larg dhe kufiri grek është 54 km larg.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Aktivitetet:

  • Kalerim mbi kale
  • Qendra e Skive

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Studio

   Akomodim me mengjes
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Bansko