Four Points By Sheraton Kolasin

Four Points By Sheraton Kolasin

Adresa: Radoša Maškovića, Kolasin 81210, Montenegro
Four Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton KolasinFour Points By Sheraton Kolasin
Parametrat e kërkimit:
 • Four Points By Sheraton Kolasin:

  Hoteli ndodhet ne qytezen e Kolashines, 70 km larg nga Podgorica, ne rrugen Beograd – Podgorice.  Eshte hoteli me i ri ne rajon, nje parfaqesues i standarteve me te mira bashkohore persa I perket projektit dhr sherbimeve. Hoteli ofron 72 dhoma, 15 suita, dhe 24 dhoma te nderlidhura qe variojne ne kategori nga dhoma teke, dyshe, dhoma standarte, superiore, ekzekutive dhe suita. Te gjitha jane te pajisura me TV satelitor, internet WiFi, telefon, minibar, kasaforte, banjo me tharese, rrobedeshamber, komplet tualeti, pantofla, ajer te kondicionuar dhe sistem elektronik me karte. Shumica e dhomave kane pamje nga malet me pyje perreth. Ne katin e katert te hotelit ndodhet restorant Panorama me pamje spektakolare te Kolashines dhe lugines se lumit Tara dhe me nje oxhak te madh i cili krijon nje atmosfere te ngrohte nderkohe qe sherbehen nje shumellojshmeri e pjatave vendase dhe nderkombetare. Pjatat me te famshme jane bifteku tradicional i derrit dhe i vicit si dhe pjata nga rajone te tjera te Malit te Zi si peshk dhe prodhime deti, peshq lumi dhe nje varietet bylmeterash dhe dritherash. Bari i hotelit ofron nje shumellojshmeri te pijeve alkolike, jo-alkolike, te ngrohta e te ftohta. Hoteli gjithashtu ka nje piceri me nje atmosfere te ngrohte ku mund te shijohen picat Italiane te pjekura ne furre druri. Pista e skive ndodhet 9 km larg hotelit e cila ofron teleferik modern dhe nje sere sherbimesh si paisje per ski me qera, mesime skish per fillestaret etj. Ne sezonin e veres sportdashesit mund te shijojne aktivitetet e tyre te preferuara si rafting, paragliding, peshkim, shetitje me kal, ecje, jeep safari, vizita ne parket kombetare, ture te monumenteve historike dhe kulturore etj. Hoteli gjithashtu disponon nje Qender Spa e cila ofron sherbime dhe trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj. Sherbimet qe ofron perfshijne hamam, jacuzzi, dhoma masazhi, sauna finladeze si dhe nje palester te pajisur plotesisht.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Distancat nga:

  • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Qendra e Skive
  • Jeep Safaris
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standart me shtreter te ndara

   Mengjes + darke
   775,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Premium

   Mengjes + darke
   760,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior

   Mengjes + darke
   1.090,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Junior Classic

   Mengjes + darke
   1.280,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kolashin