Potidea Palace Hotel Star

Potidea Palace Hotel Star

Adresa: 5th km Moudanion-Kassandras, Nea Potidaea, 63200, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Potidea Palace Hotel Star:

  Potidea Palace Hotel, vetëm 65 km nga Selaniku dhe vetëm 1 km nga rripi historik i Potideas, është i vendosur në një zonë të privilegjuar, në mes të dy gjireve, duke shijuar pamje madhështore panoramike të kreshtës së malit Olimp nga muzg spektakolare. Aeroporti nderkombetar i Selanikut ndodhet 57 km larg dhe qyteti ne nje distance prej 67 km. Akomodimi është në dhoma standarde me pamje nga kopshti apo nga deti, dhoma familjare dhe dhoma familjare me dy kate (dy dhoma me shkallë të brendshme). Të gjitha llojet dhomë kane ballkon ose tarracë janë të pajisura me banjo private, tharëse flokësh, TV satelitor, muzikë, telefon, ajer te kondicionuar, ngrohje, minibar, kasaforte. Krevati i foshnjes mund të sigurohet sipas kërkesës dhe pa pagesë. Të gjitha dhomat janë rinovuar kohët e fundit me mobilje te reja. Kompleksi ka tre restorante në dispozicion (kryesor, bar dhe ouzeri) ku mund të shijoni një shumëllojshmëri të pjatave greke dhe ndërkombëtare ose pije freskuese në tre baret, (pishinë, plazh apo bari kryesor). Për ata që e duan muziken dhe vallezimin, lompleksi ka nje disko fantastike prane detit. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem dhe te kendshem.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 57 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Ashensor
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • Xhakuzi
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe ekonomike

   Ultra all inclusive
   1.459,08 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe deluxe

   Ultra all inclusive
   1.602,72 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare deluxe

   Ultra all inclusive
   1.954,96 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite

   Ultra all inclusive
   2.387,42 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite junior

   Ultra all inclusive
   2.003,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   2.612,68 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superior

   Ultra all inclusive
   1.714,58 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki