Ammon Zeus Hotel

Ammon Zeus Hotel

Adresa: Greece, Halkidiki, Kassandra - Kallithea, Kallithea, 63077
Rinovuar totalish ne 2017
Ammon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus HotelAmmon Zeus Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Ammon Zeus Hotel:

  Hotel Ammon Zeus ka një vend prane plazhit në vendin popullor të Kalitheas, në Halkidiki. Hoteli ka një banjë me vaskë të nxehtë, hamam, sauna dhe një palestër të vogël. Një pishinë me tarracë verore dhe një pishinë per fëmije. WiFi pa pagesë ofrohet në të gjitha ambjentet. Akomodimi në Ammon Zeus është modern dhe funksional. Të gjitha dhomat kanë ballkone private me pamje nga deti apo kopshti, dhe janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor LED, tharëse flokësh dhe frigorifer apo mini bar. Restoranti i hotelit shërben mëngjes dhe darkë me bufe te hapur me pjata tradicionale greke dhe mesdhetare, të pergatitura nga produkte te freskëta lokale. Përndryshe, ju mund të vizitoni një nga tavernat në Kalithea. Shesllone dhe cadra dielli, si dhe ski uji, ski jet dhe bicikleta uji janë në dispozicion me qira në plazhin Blue Flag. Bari ne Pishinë dhe plazh ofrojne kokteje, pije të shumellojshme dhe ushqime të shijshme. Një qoshe në interneti eshte në dispozicion ne lobi, me pagese. Gjithashtu, ka një klub per fëmijët, ku prindërit mund të lënë fëmijët e tyre për disa orë çdo ditë. Gjithashtu një klub fëmijësh nën kujdestari eshte ne dispozicion çdo ditë në mënyrë që prindërit mund të mbajnë fëmijët e tyre zënë. Cdo javë për argëtimin tuaj organizohen netet me karaoke apo filma dhe muzikë live greke në bar aegeton mysafirët. Yoga dhe gjimnastikë uji te qendruar ne forme. Një mësim falas Scuba Diving ofrohet në pishinën e hotelit, për më tepër të gjithë mund të pushojnë me një seance masazhi sipas deshires.Hoteli është vetëm një 5-minuta në këmbë nga qendra e gjallë e Kalitheas ku gjenden dyqane, farmaci, banka, bare etj. Një kilometër larg janë baret dhe klubet më të famshme te natës. Aeroporti Ndërkombëtar i Selanikut "Maqedonia" ndodhet 80 Km nga hoteli.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 8 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Basketboll
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Live Music
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Sherbim Mjekesor
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Shapka

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Rinovuar totalish ne 2017
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe deluxe sea view

   Mengjes + darke
   1.022,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe me pamje nga kopeshti

   Mengjes + darke
   882,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe with garden view

   Mengjes + darke
   924,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Premium deluxe suite me 1 dhoma gjumi

   Mengjes + darke
   1.652,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki