Nefeli Luxury Villas

Nefeli Luxury Villas

Adresa: Greece, Halkidiki, Kassandra - Nea Skioni, Nea Skioni, 63077
Nefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury VillasNefeli Luxury Villas
Parametrat e kërkimit:
 • Nefeli Luxury Villas:

  Nefeli luxury villas eshte nje kopmleks villash, suitash dhe bungalows te cilat ofrojne nje cilesi te larte per te rinj, cifte dhe familjare. vilat jane te vendosura ne Halkidiki ne gadishulline  e Kassandres prane fshatit turistik te Nea Skioni. Prane kompleksit ju do te gjeni nje park te mrekullueshem te rrethuar nga bime te gjelbra dhe ujerat e kristalta te detit Egje. Vilat jane ne total 25 dhe jane te arreduara ne menyre moderne dhe elegante duke ju ofruar pushime te paharrueshme dhe fantastike. Shumica e vilave kane kopesht dhe pishine private duke ju mundesuar argetim dhe kenaqesi per te gjithe pushuesit. Shtëpi njëkatëshe me Kopesht Deluxe 65 m2 bungalot me një dekorim tradicional nga elemente guri janë ideale për akomodimin e dy apo tre personave. Ato kanë dhoma gjumi te bollshme, sallon, kuzhine e pajisur plotësisht me zonë ngrënie, dhe një kopsht te bukur privat me një tarracë ku ju mund të shijoni momente qetësie dhe relaksi. Bungalot me 2-dhoma gjumi (një dhomë gjumi me krevat dopio dhe një me dy shtretër të tek) në katin e parë janë të dizajnuara dhe të dekoruar për t’ju bërë të ndjeheni si në shtëpi. Me një sipërfaqe prej 75m2 dhe një kopsht prej 50 m2, mund të strehojë deri në 4 persona dhe për të siguruar që ju të keni një pushim të plotë të momente relaksuese. Nëse e doni pamje spektakolare të malit dhe detit, zgjidhni suitën e katit te parë. Dhoma gjumi te bollshme dhe kuzhinë të pajisur plotësisht, ndërsa ballkoni i madh ku mund të shërbeni ushqimet tuaja te shijshme. Zgjedhja ideale për akomodimin e 4 personave. Me 110 m2 deri në 900 m2 kopshte te zbukuruar dhe te lulezuar, ​​vilat me 3-dhoma gjumi janë të përshtatshme për akomodimin e deri 7 personave. Maisonetat moderne me dhoma të ngrohta, të rehatshme dhe pamje panoramike, krijojne një qëndrim të paharrueshëm me shumë aktivitete për të gjithë familjen. Një ndërtesë e vogël me një sip. prej 130 m2, dekoracion elegant dhe kopshte te lulezuar prej 900 m2 është vilë e përkryer për pushimet tuaja verore. Ajo përmban një tarracë të gjerë dhe të rehatshme, ku ju mund të shijoni pamje të diellit në Nea Skioni. Vila me 3 dhoma gjumi me pishinë private, ju jep ndjenjën e ekskluzivitetit. Me një sip. prej 110 m2 dhe kopsht privat prej 600 metra katrorë, mund të akomodoje deri në 6 persona, duke ofruar të gjitha komoditetet për pushime të këndshme. Marka e re " Villa Mbretëresha " në Nefeli, përbëhet nga 4 dhoma gjumi elegante e projektuar për akomodim të rehatshem deri në 8 njerëz. Pamje nga kopshtet prej  900 m2. Bukuria e peizazhit e kombinuar me dekorimin mikpritës ju ofrojnë relaksim dhe qetësi absolute. Në këndin më privat të kompleksit, e ndërtuar rishtasi Villa Mbreti është e gatshme për të mirëpritur deri në 12 njerëz në 4 dhomat e gjumit te saj në modë dhe dy studiot e saj elegante me pishinë. Shijoni darka të shijshme në tarracën e gjerë, të freskohuni në pishinën tuaj, ose thjesht të pushoni me pamjen spektakolare nga kopshtet e harlisur dhe perëndimit të diellit. Gjithashtu ju do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive kryesisht sportet e ujit. Prane vilave ju do te gjeni nje minimarket si dhe do te keni mundesine te shijoni plazhin ne te cilin jane vendosur cadra dhe shtreter plazhi. Baret dhe restorantet : Ne  vila  ju do te gjeni nje kuzhine ne te cilen ju mund te shijoni mengjesin dhe vaktet e tjera por gjithashtu po ata qe deshirojne te shijojne shijen e kuzhines greke mund te shkojne ne fshatin e Nea Skioni. 

   

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Plazhe:

  • Plazh renor
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki