Sunny Villas Resort & Spa

Sunny Villas Resort & Spa

Adresa: Kassandra 630 85, Greece
Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa Sunny Villas Resort & Spa
Parametrat e kërkimit:
 • Sunny Villas Resort & Spa :

  Kompleksi i perbere prej 8 luksoze vilave tëresisht te reja mbivendosur në majë të një kodre me pamje nga gjiri i Toroneos, janë të pajisura plotësisht për të mbuluar çdo nevojë që ju keni në mënyrë që të relaksoheni dhe qetesoheni gjatë pushimeve tuaja. Çdo njëra nga vilat është e dekoruar dhe mobiluar në mënyrë krejtësisht të veçantë dhe bashkëkohore dhe ato ndryshojnë në madhësi dhe kapacitet dhomash në mënyrë që te permbushin nevojat e çifteve dhe familjeve, por kanë të njëjtat standarde të larta të akomodimit dhe luksoze. Vilat jane projektuar dhe duke pasur parasysh vlerat e relaksimit, mikpritjes dhe të sigurisë. Çdo vilë ka një pishinë të gjërë dhe xhakuzi ku mund të relaksoheni me familjen tuaj në një mjedis privat dhe të kontrolluar, ndërsa shikoni pamje spektakolare te fshatit Hanioti në gjirin e Toroneos ndërsa gadishulli i Sithonia dhe mali i shenjtë Athos në sfond mbush horizontin tuaj. Dy vila kanë xhakuzi edhe në ambiente të mbyllura gjithashtu vila spa është e pajisur me një sauna plotësisht operacionale. Në kete kompleks ju do të gjeni edhe një palestër të vogël, hamam, pishine te mbyllur me kripë dhe një sauna. Spa ofron shumë programe të ndryshme bukurie.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Telefon
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Frigorifer
  • minibar
  • Kuzhine
  • Mini frigorifer ne dhome
  • Mikrovale

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Barbeky
  • Pishine e jashtme
  • Kopsht
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki