Govino Bay Apartments

Govino Bay Apartments

Adresa: Gouvia, Corfu, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Govino Bay Apartments:

  Govino Bay hotel familjar në Korfuz është një mjedis ideal i vendosur ne 40,000 m2 në frontin e Gjirit Gouvia dhe një nga vendpushimet më të mira te Korfuzit për pushime të këndshme. Shumica e Korfuzit turistik është e mbuluar nga kopshte të gjelbër, ullinj, palma dhe pemë të tjera amtare e Korfuzit për një pushim te paharruar ne Gouvia. Apartamentet e GovinoBay te Korfuzit jane të projektuara në mënyrë qe të kombinojne arkitekturën bashkëkohore me ate tradicionale korfiote dhe kjo është arsyeja pse Govino Bay Korfuz Hotel për familjet është një nga hotelet familjare te Korfuzit me projektin me bukur dhe garanton pushime relaksi në Korfuz. Ishulli i Korfuzit ja dedikon reputacionin e saj Uliksit (Odysea). Homeri jep ditarin e parë të udhëtimit në botë dhe tekstin e parë me përshkrimet dhe informacione rreth Phaeacia (Korfuzit). Qyteti i vjetër i Korfuzit eshte futur ne listën e trashëgimisë botërore të UNESCO-s në vitin 2007. Historikisht, rrënjët e tij e kane fillimin në shekullin e VIII para krishtit dhe ate të periudhës bizantine. Apartamente me një dhomë gjumi; Këto apartamente përbëhen nga një dhomë gjumi me dy shtretër tek dhe një dhomë të kombinuar ngrenie-ndenje, me dy kolltukë që mund të shndërrohen në shtretër. Nje banjo me dush ose vaskë. Një kend gatimi me frigorifer, dy vende gatimi ne sobe elektrike, aparat kafeje me filter, mikrovalë.Karakteristika e veçanta të apartamenteve Gouvia në gjirin Govino përfshijne: Ajer te kondicionuar, TV, telefon, tharëse flokësh, kasaforte (me pagesë). Corfu Studios me dy dhoma gjumi; Studiot Korfuzit me dy dhoma gjumi ne Govino Bay është një nga studiot më të mira te Korfuzit dhe ka një dhomë gjumi me dy shtretër tek, një dhomë të kombinuar ngreni-ndenjie me dy kolltukë që mund të shndërrohen në shtretër dhe një papafingo me dy shtretër tek. Nje banjo me dush ose vaskë. Një kend gatimi me frigorifer, dy vende gatimi ne sobe elektrike, aparat kafeje me filter, mikrovalë. Gonino Bay garanton një qëndrim të rehatshëm në studiot e Gouvia.Vila Korfuz; Vilat janë unike në Korfuz. Vilat Korfuz janë ndërtesë tre-kateshe me tre dhoma gjumi në katin e poshtem, një kat me dhomen e ngrenies dhe te ndjenjes dhe një papafingo me dy shtretër tek. Vilat kane dy banjo një me dush dhe një me vaskë. Një kend gatimi me frigorifer, dy vende gatimi ne sobe elektrike, aparat kafeje me filter, mikrovalë.

  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 0 m
  • Aeroporti: 10 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • Kuzhine
  • Mini frigorifer ne dhome
  • Mikrovale

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Restorant
  • Cadra dhe shezlonge ne plazh
  • Parking
  • Wi-Fi pa pagese
  • Bar ne pishine
  • Pishine e jashtme
  • Kopsht
  • Shezlongje dhe cadra ne pishine
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz