Delphin Botanik Platinum Hotel

Delphin Botanik Platinum Hotel

Adresa: Alara Tourism Center /Alanya, 07415 Okurcalar, Turkey
Okurcalar
Parametrat e kërkimit:
 • Delphin Botanik Platinum Hotel :

  Midis gjelberimit dhe bimesise se shumllojshme  me bime te vecante  dhe  kopeshtet e bukura shumengjyreshe shtrihet ne menyre madheshtore  dhe mjaft luksoz Delphin Botanik Platinium. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi duke ju dhene nje kanqesi te pafundme.  I ndodhur midis zones se Sides dhe Alanias ju do te keni mundesi te ndryshme per te eksploruar zonet perrreth qe jane te pasura me bukuri natyrore, histori  dhe kulture.  I hapur ne Prill 2014, eshte nje hotel perfekt me 5 yje per familjare dhe te rritur.  Ka dalje direkt ne det, me plazhin e vet privat ndodhet ne mes te gjelberimit. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi sic jane : Qendrat e ftinesit, Spa-ja , jakuzzi do ju ofrojne trajtime per trupin dhe lekuren tuaj, terrenet sportive luksoze , sportet ujore si lundrimet, hedhjet me parashute   dhe sportet  nenujore  koralore si zhytjet , animacionet dhe muzika live nuk do te mungojne ne asnje nga ditet dhe netet e qendrimit ne kete hotel. Nje vemendje te vecante i kushtohet dhe femijeve duke ju vene ne dispozicion kendin e lojrave , miniclubet , pishinen e tyre  me rreshqiteset e ndryshme.  Hoteli ve ne dispozion te pushuesve  453 dhoma ne total, te dizenjuara ne menyre te vecante , te ndara ne dhoma dyshe dhe familjare. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben pije dhe gatime pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion . Mundesite ne perzgjedhjen e ushimit dhe te pijeve do te jene te shumllojshme. Restoranti  kryesor- sherben  te  treja vakte ne bufe te hapur, me prodhime vendase turke dhe nderkombetare.  5 restorantet a la carta – restorantet a la carta sherbejne kryesisht darken ne ambjent te hapur me pamje te mrekullueshme nga kopeshtet dhe deti . Ketu do te keni mundesine te shijoni ushqim italian , Taverna greke , franceze , aziatike dhe ushqime me baze peshku. Baret sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato alkolike dhe joalkolike , te ngrohta te ftohta , kokteile shumengjyreshe  me shije te ndryshme , embelsira ,akullore etj

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 91 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 34 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Lundrim
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Lunapark
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Okurcalar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Land view

   Ultra all inclusive
   1.636,60 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   1.663,44 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1.750,52 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Ultra all inclusive
   2.587,56 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania