Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Adresa: Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
Parametrat e kërkimit:
 • Lichnos bay village hotel:

  Lichnos bay village hotel eshte i vendosur ne nje mjedis te qete rrethuar nga bimet e ullinjve  dhe limonit, pak metra larg detit si dhe  ndodhet rreth 5 min larg nga qendra e qytetit te Parges.  Hoteli ofron 20 apartamente te cilat jane te arreduar ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ju do te keni mundesi te clodheni ne plazhin e hotelit pergjate te cilit jane vendosur cadra dhe shezlongje, si dhe do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si vollejboll ne plazh, peshkim, canoeing etj. Hoteli ofron gjithashtu pishine te jashtme, kopesht, tarrace etj. Baret dhe restorantet: Restoranti kryesor ofron gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare. Snack bar ofron ushqime te lehta dhe te shpejta si pizza, sanswich etj. Pool bar ofron pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit. Beach bar ndodhet ne mjediset prane plazhit te hotelit dhe ofron nje variete pijesh dhe kokteilesh.  

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.253,02 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   400,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   351,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament one bedroom

   Vetem fjetje
   522,06 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze