Ionian Blue Bungalows & Spa Resort

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort

Adresa: NIKIANAS, Λευκάδα 311 00, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Ionian Blue Bungalows & Spa Resort :

  Jonian Blue Bungalows dhe Spa Resort është një hotel luksoz me 5 yje në Nikiana, Lefkada, 3.7 km nga Perigiali Beach dhe 3.1 5 km nga Statuja e Onasis. Ujevarat Dimosari dhe Nidri janë edhe brenda 10 km. Ky hotel ka 2 restorante. Pajisjet  ne plazh përfshijnë cadra dielli, sheslongje dhe peshqir plazhi së bashku me aktivitete te ndryshme në vend si surfing / boogie etj. Per te shpëtuar nga stresi i jetës së përditshme hoteli ofron trajtime te fytyres dhe trupit, banjo turke / hamam dhe sauna. Pajisjet miqësore për fëmijët në këtë hotel përfshijnë pishinë për fëmijë dhe një mini-klub për fëmijë. Përdorimi i WiFi eshte falas. Dhomat në Jonian BLUE Hotel tejkalojnë pritshmerite tuaja. Çdo gjë që shihni dhe jeni ne kontakt me eshte i projektuar dhe pajisur posaçërisht për rehatine dhe kënaqësine tuaj më të mire, me stil dhe estetikë në përputhje me stilin e jetës tuaj. Të gjitha dhomat janë të bollshme, banjo të rehatshme me dush ku do te ndjeni komoditetin e shtëpisë tuaj. Dyshemete jane me cilësi të lartë prej druri dhe mobiljet nga kompanitë më të mira. Zgjidhni pijen tuaj të preferuar ose lëng nga mini bar, të shoqërojë ato momente të relaksimit dhe qetësisë në pishinën private në suitat e vogla dhe vila. Një pishinë kryesore me një sip. 600 m2 dhe një thellësi maksimale prej 1.60m, 14 pishina private me një sipërfaqe prej 25 m2 dhe një thellësi maksimale prej 1.50 m, sheslongjet, cadrat dhe peshqiret jane pa pagesë shtesë.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh shkembor
  • Plazh me platforme

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 30 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Parashute
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Numri I sallave te takimit: 2
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Klub per femijet, Kopesht
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Suite junior private pool and sea view

   Mengjes + darke
   2.063,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite pishine private

   Akomodim me mengjes
   2.547,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superior twin with sea view

   Mengjes + darke
   970,62 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lefkada