Tesoro Hotel

Tesoro Hotel

Adresa: Main Street, Nikiana, 31100, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Tesoro Hotel :

  Në Nikiana,Lefkas, vetëm nëntë kilometra në jug nga kryeqyteti i ishullit ky hotel ështëndërtuar tërësisht me materiale druri dhe guri, është vendi ku tradita takonkohët moderne, stili i shquar i linjës arkitektonike nderthuret ne menyre tëpërkryer me peisazhin madhështor. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në vendepublike. Hotel Tesoro ka 35 dhoma në dispozicion të ndara brenda gjashtë 6 vilave(bungalow) me kopshtin e tyre, me ballkon ose verande dhe është ndërtuar në formeamfiteatri rreth pishinës qendrore. Dekoruar me shume shije, në Tesoro Hotel tëgjitha dhomat kane ajër të kondicionuar janë të pajisura me LCD TV, minibar dhekasaforte. Banjo private eshte e pajisur me një vaskë dhe tharëse flokësh. Mysafiretmund të shijojne ushqimin në restorantin kryesor, ose të kenë pije freskuesenga bari. Shërbimi në dhomë është gjithashtu i disponueshem. Tesoro Hotel mestafin e tij te kualifikuar mund të ndihmojnë ne marrjen me qira te makinës osebiçikletës. Aktivitete argetuese të tilla si zhytje, hiking dhe jetski ofrohennë zonën përreth. Fshati bregdetar i Nydri është 4 km larg dhe qyteti Lefkada mundtë arrihet në 7 km. Parkim falas private është në dispozicion.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Portet: 8 km
  • Distance nga deti: 500 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lefkada