Armonia Hotel Lefkada

Armonia Hotel Lefkada

Adresa: Megalo Avlaki Lefkada (Lefkas) P.C.31100 Greece
Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada Armonia Hotel Lefkada
Parametrat e kërkimit:
 • Armonia Hotel Lefkada :

  Armonia hotel eshte nje hotel I cili ndodhet 15 min larg nga qyteti I Lefkasit, 40 min larg nga aeroporti Aktion. Hoteli ndodhet vetem pak metra larg detit dhe ve ne dispozicionin tuaj 20 dhoma dhe apartamente te pershtatshme per familjare, grupe dhe te rinj. Ju do te keni mundesi te argetoheni ne ambientet qe hoteli ofron per ju , por do te keni mundesi te eksploroni dhe ishujt perreth. Ne dipozicionin tuaj do te jete nje pishine e jashtme, nje pishine per femije, kopesht dhe barbeque e vendosur ne mjediset e jashtme te hotelit. Ne dispozicionin tuaj do te jene dhe nje restorant kryesor ne te cilin do te keni mundesi te shijoni kuzhinen vendase dhe produktet e detit. Nje restorant a la carte  ne te cilin ju mund te shijoni gatime te lehta dhe te shpejta si dhe cocktail bar ku do te gjeni nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 35 km
  • Distance nga deti: 50 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti ne katin e pare

   Akomodim me mengjes
   371,98 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   417,34 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   512,54 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lefkada