Belussi Beach Hotel

Belussi Beach Hotel

Adresa: Zakynthos, Drosia, Kypseli, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Belussi Beach Hotel :

  Belussi beach hotel ndodhet ne Dropia Kipseli, 11 km larg nga qendra e Zakynthos dhe nga porti, 14 km larg nga aeroporti i ishullit dhe 4 km nga Tsilivi resort. Shume prane detit dhe me nje plazh privat hoteli ofron argetim dhe comfort per te gjithe.Hoteli ka 70 dhoma, 67 studio dhe 3 apartamente ne te cilat mund te akomodohen 2,3 ose 4 persona.Te gjitha dhomat jane te arreduara ne menyre komforte dhe moderne te pershatatura per cdo grup moshe dhe me pamje nga deti ose kopeshti. Hoteli ofron pishine te jashtme pishine per femije, Jacuzzi,shtreter plazhi,lojera,komjutera, lojera te ndryshme si shah,kend lojerash per femije, parkim privat etj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive. Mengjesi, dreka dhe darka sherbehen restorantin kryesor me pamje nga deti ku do te shijoni kuzhinen greke dhe ate nderkombetare. Pool bar sherben pije te ndryshme, kokteile shumengjyrshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 14 km
  • Portet: 11 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje Shahu

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Studio pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.247,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Pamje nga toka

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.386,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Land View

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.201,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Zakynthos