Kanali Beach Hotel

Kanali Beach Hotel

Adresa: Kanali 48100, Preveza Greece
Kanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach HotelKanali Beach Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Kanali Beach Hotel:

  Kanali Beach hotel ndodhet ne pjesen me te bukur te Prevezes me pmje te mrekullueshme te detit Jon si dhe ofron mundesine te vizitoni plazhet me te bukura te ishullit. Hotelo ofron 28 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Hoteli ofron pishine te jashtme, kopesht, tarrace, kendlojerash per femije  si dhe ju jep mundesine te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si tenis, peshkim, hiking etj.Gjithashtu hoteli ofron  pishine per femije si dhe hydromassage. Baret dhe restorantet: Mengjesi sherbehet ne hollin e hotelit ku serviren gatime te kuzhines mesdhetare dhe asaj greke te cilat ofrohen ne bufe te hapur. Restoranti I hotelit sherben drejen dhe darken ne te cilat servir gatime te kuzhines tradicionale greke si dhe produktet e peshkut. Snack bar ofron ushqime te lehta  si dhe pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 20 km
  • Distance nga deti: 200 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Internet
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze