Hotel Dimitra

Hotel Dimitra

Adresa: LYGIA PREVEZA P.O 48062
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Dimitra:

  Hotel Dimitra ndodhet 30 min larg nga  Preveza dhe pak hapa larg detit. Hoteli ofron 25 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Hoteli ofron pishine te jashtme, kopesht si dhe nje kendlojerash. Baret dhe restorantet: Ne restorantin e hotelit ju do te gjeni gatime te kuzhines tradicionale vendase si dhe lloje te ndryshme embelsirash. Snack bar ofron ushqime te lehta dhe te shpejta si dhe pije te ndryshme.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 35 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Parga-Preveze