Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Adresa: Uckum Tepesi Mevkii,07507,Belek
Parametrat e kërkimit:
 • Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa :

  I ndodhur ne mes te gjelberimit ne bregdetin me te bukur te rivieres turke ate te Belekut vetem disa metra larg reres se arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit mesdhe. Me nje arkitekture te vecante dhe me bukurine natyrore qe e rrethon, ky hotel eshte nje parajse per familjaret dhe femijet. Perbehet nga nje ndertese me 5 kate dhe ka nje siperfaqe rreth 101 000 m2 dhe ka 503 dhoma ne total. Dhomat jane te arreduara me kushte luksoze dhe moderne me te gjitha kushtet per te kaluar pushime sa me te bukura verore. Gjate pushimeve tuaja jo vetem mund te pushoni por mund te kryeni nje sere aktivitesh sportive dhe  mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te  pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme, e jashtme, pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koraloreBaret dhe Restorantet: Baret dhe Restorantet: Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restorantin kryesor- sherben vaktet kryesore dhe ato te ndermjetme ne  bufet te hapur me  mundesi te ndryshme zgjedhje sipas deshires tuaj. Gozleme Tend House - sherben gatime tradicionale turke si byrek dhe pica. Restorantet a la carta sherbejne darken tuaj nga ora 19.00-21.30 ne ambjente luksoze me gatime shume te mira dhe speciale.  Turkish a la carte  restorant- sherbejne specialitetet me te mira nga guzhina turke. Mexican  a la carta restorant- sherben gatime speciale nga guzhina  meksikane. Italian  a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane.  Fish  a la carte  restorant- sherben specialitetet me te mira me baze peshku dhe  prodhime te fresketa deti. Pool bar, lobby bar, Ibiza disko bar, patissier bar, sultan bar- sherbejne  te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat te ftohtat, alkoolike dhe joalkoolike vendase dhe te importit , kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 34 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 6 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Golf
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.758,70 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.874,74 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.359,06 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte krevat marinari ose divan

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2.182,06 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Belek