Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort

Adresa: Cifte Cesmeler Mevkii. Ataturk Cad. No 139. Beldibi 2, 07990 Beldibi, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Crystal Flora Beach Resort :

  Hoteli shtrihet ne nje vend magjik ne Beldibi midis kopsheve te bukura rrethuar me pisha dhe lule shumengjyreshe me  rere te  arte qe laget nga ujrat e detit Mesdhe. Hoteli ka nje vendodhje mjaft te favorshme disa kilometra larg airoportit dhe me nje distance te njejte me Kemerin dhe qytetin e  Antalalias. Hoteli eshte mjaft luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Hotel Crystal eshte nje parajse mbi toke dhe mjaft i preferuar nga te rinje dhe familjeret e shumte. Qendra e Spave, masazheve , saunave eshte fantastike dhe ofron trajtime special per trupin dhe lekuren tuaj. Ju gjithashtu mund te shijoni lundrimet me varke ose zhytjet e ndryshme per te eksloruar boten ujore dhe nen ujore te zones perreth.  Pishina kryesore ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe ofron kenaqesi dhe gezim per te rritur dhe per femije me aqua parkun e tij gjigant dhe mjaft argetues. Femijet pervec akuaparkut kane dhe kendin e lojrave, miniclubet  dhe animacionet e ndryshme ne pishine dhe ne breg te detit. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj  521 dhoma ne total me  1341 krevate, nga te cilat 417 dhoma Standarte (32 m2). Te gjitha dhomat jane me ballkon, 26 prej tyre kane tarace, 68 kane pamje nga deti, 16 Dhoma Superiore, 59 Dhoma Familjare, 4 Pasha Suites, 4 Suite, 1 King Suite. Dhomat jane luksoze dhe te arreduara ne menyre elegante dhe me maft stil. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin Ultra all inclusive duke ju ofruar gatime dhe pijet ne ambjentet e tyre perkatese. Hoteli ofron 24 ore ushqim dhe pije.  Restorantin qendror Aspendos-sherbehen  mengjesin  dreken  dhe darken  ne  bufe te hapur shoqeruar me pije te ndryshme si ato vendase dhe nderkombetare. Gjithashtu ketu do te gjeni dhe vaktet e ndermjetme akullore dhe embelsira. La fiesta restorant a la carte – sherben darken me  gatime me prodhime deti .  Starfish mediterrane a la carte guzhine- sherben darka me menu dhe  gatime mesdhetare. Azure restorant – sherben darka  gatimet me te mira turke per te gjithe te  apasionuarit pas kesaj guzhine.  Bari cafe turka – hapet nga ora 16.00-24.00 sherben pije jo alkolike si  leng frutash ,pijet te ngrohta etj. Beach bar dhe Pool Bar – sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe jo alkolike, embelsira, akullore etj. Disco bar – gjithashtu sherben pijet e imporit dhe ato vendase si  dhe koktaile shume ngjyreshe nen ritmet e muzikave te ndryshme qe luhen nga Dj profesionit. Femijet nen moshen 7 vjec nuk lejohen te hyne ne restorantet a la carta.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 35 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 20 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare Me pamje nga toka

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte krevat marinari

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer