Portes Beach Hotel

Portes Beach Hotel

Adresa: Nea Potidea (Nea Moudania), 63200, Kassandra, Chalkidiki
Parametrat e kërkimit:
 • Portes Beach Hotel :

  Resorti Portes Beach eshte lokalizuar ne breg te detit te Nea Potidea, ne Kassandra peninsula duke ofruar pamje te mrekullueshme te malit Olympus, i rrethuar nga gjelberimi i pishive dhe kaltersine e detit. Hoteli ofron nje standart te larte cilesie dhe sherbimi per te gjithe te ftuarit. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi duke praktikuar dhe vezhguar magjine e botes koralore, duke shetitur dhe vizituar plazhet dhe gjiret e bukura te zones perrreth me varke, Canoe etj, mund te argetoni duke bere shetitje me kale duke u relaksuar me panoramen e mrekullueshme qe ky hotel ofron. Gjithashtu mund te qetesoheni ne shezlonget afer pishines ose ne det duke ju shoqeruar dallget e detit, ose mund te kujdeseni per trupin dhe lekuren tuaj ne qendren e fitnesit dhe Spa-ve. Ky hotel preferohet si nga ciftet ashtu  dhe familjaret. Hoteli disponon 204 dhoma ne total shumica prej te cilave ofrojne pamje nga deti. Dhomat jane te arreduara me kushte modern dhe jane mjaft elegante. Baret dhe Restorantet: Nje rendesi te vecante ky hotel i kushton ushqimit  dhe pijeve per tua bere pushimet tuaja akoma dhe me te bukura dhe cilesore. Restoranti Kryesor – Ofron gushine greke, nderkombetare dhe mesdhetare. Keto ju mund ti shoqeroni dhe me uzon e famshme greke. Restorant Taverna  ne bregdet  -  Sherben ushqime me guzhine tradicionale greke. Ketu ka dhe muzike live ne dite te caktuara te javes. Bari  kryesor dhe bari ne pishine -  sherbejne te gjitha llojet e pijeve te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile ,akullore etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 55 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki