Athena Pallas Village

Athena Pallas Village

Adresa: Akti Elias, P.O. Box 63088, Sithonia, Chalkidiki, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Athena Pallas Village :

  Athena Pallas Village ndodhet ne Nikiti Sithoni. Ky hotel ofron akomodim te vecante per gjithe klientet duke ju permbushur me se miri te gjitha kerkesat e tyre. Eshte ndertuar ne nje koder sipas stilit tradicional te fshatit dhe duke ofruar pamje te mrekullueshme te Gjirit Toroneos.  Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Ketu do te gjeni mundesi te pafund argetimi, clodhje dhe kenaqesie. Ju mund te vizitoni kopeshtet e bukura rreth e qark resortit , mund te zhvilloni sportet e ujit si zhytje dhe lundrim me varke per te pare bukurine e kesaj zone . Nje mundesi tjeter argetimi eshte te luani sportin tuaj te preferuar ne terrenet sportive ose te relaksoheni duke u kujdesur per trupin dhe shendetin me nje  masazh te mire ose trajtim lekure. Hoteli ve ne dispozicion dhome double, dhoma superior, Suita, suita ekzekutive dhe masionete te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Ushqimi ne restorantet e Athena Pallas eshte mjaft i mire dhe cilesor, sherbehet me shume dashuri dhe kualitet nga mjeshtrat me te mire te guzhines se asaj zone. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve restorante dhe bare te ndryshme. Restorant Doxato –Sherben ushqimin me te mire grek  dhe specialitetet e saj. Sherben mengjesin dreken dhe darken ne buffe te hapur. Restorant a la carte Dionisos - sherben gatime ne veranden e hotelit duke shijuar guzhine italiane, franceze, Kineze dhe Greke  dhe eshte me extra pagese. Keto restorante jane shume romantike ne ambjen te hapur duke soditur  panoramen e bukur  te kesaj zone. Taverna  Restorant Aegaion- Restoranti ndodhet afer pishines dhe krijon nje atmosfere te mrekullueshme per te rrituri dhe femijet duke serviruar pite, pizza, patate te skuqura etj. Kush kerkon pak privatsi ketu ka vende te vecanta qe gatuhet ushqime me specialitet 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 95 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing
  • Jeep Safaris

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Roje Plazhi

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • baby cot me pagese

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • Xhakuzi
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  15% zbritje per gjithe rezervimet deri ne 31 mars per qendrime 15/6-1/11/19.. 15.6.2019 - 7.11.2019

  20% zbritje per gjithe rezervimet deri ne 31 mars per qendrime 23/3-14/6/19. 23.3.2019 - 15.6.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki