Istion Club Luxury Resort

Istion Club Luxury Resort

Adresa: Potidea Chalkidiki P.O.Box 39 63200 N.Moudania
Parametrat e kërkimit:
 • Istion Club Luxury Resort:

  Istion club ndodhet ne Nea Potidea, Kassandra. Eshte ne nje vend ideal ne breg te detit, perballe malit Olympos, ofron lartesine e luksit dhe te relaksit. Ky hotel eshte ndertuar ne vitin 2008, i pozicionuar vetem pak min larg nga Selaniku. Ofron dhoma standarte dhe suita, te rehatshme, konforte dhe luksoze me pamje nga deti. Ky oaz relaksi dhe kenaqesie ju ofron mundesi te pafundme argetimi si perdorimi i jakuzzit, trajtime te ndryshme per lekuren dhe trupin tuaj, mund te shetisni dhe te eksploroni vendin dhe gjiret e shumta perrreth kesaj zone qe laget nga ujrat e kristalta te detit Egje. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi shume afer detit nga ku do te keni mundesine te shijoni panoramen e mrekullueshme dhe kontrastet shume ngjyreshe  qe natyra ketu e ofron me tepri. Gjate dites ofrohen animacione te shumta dhe gjate nates muzike live duke ua bere mbremjet tuaja akoma dhe me te bukura. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve  ne total 146 dhoma moderne dhe elegante me pamje nga deti dhe kopeshti. Dhomat ndahen ne dhoma dyshe, suita, dhoma familjare etj.  Baret dhe restorantet: Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve bare dhe restorante te ndryshme duke ofruar shume mundesi zgjedhje per te rritur dhe femijet. Thalata restoranti Kryesor - hapet nga ora 7.30 am-10.30 am dhe 7.00 pm-09.00 pm. Ketu serviret mengjesi dhe darka ne bufe te hapur dhe sherben ushqime nderkombetare. Restorant a la carta Thalata - ne tarracen e hotelit  sherbehet ushqim tradicional grek mjaft i shijshme dhe cilesor. Bari ne pishine dhe Barchetta kafe - sherben te gjitha  llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat, alkolike dhe jo alkolike, lengje frutash, akullore, embelsira etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 54 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 2 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Internet kafe
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  10% ulje per te gjitha rezervimet deri 31 Mars per te gjitha qendrimet. 25.4.2019 - 26.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki