Elinotel Apolamare Halkidiki

Elinotel Apolamare Halkidiki

Adresa: 54 Egnatia, 54624 Thessaloniki, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Elinotel Apolamare Halkidiki:

  Marka e re Elinotel Apolamare eshte hapur ne 30 Prill 2009 dhe eshre i lokalizuar ne Haniot , Halkidiki Penisula . Me arkitekturen e vecante te stilit Baronik dhe me dizajnin Butik,ju ofron cilesi dhe kualitet ne sherbim , ne menyre qe pushimet tuaja te jene te paharrueshme. Ky hotel karakterizohet nga stili  baroke qe e ben kete hotel  unik ne llojin e tij. Ketu do te gjeni cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi duke ua bere pushimet tuaja akoma dhe me te bukura dhe clodhese. Ketu do te perjetoni nje eksperience te paharruar duke u relaksuar ne  kopeshtet e bukura me lule shume ngjyreshe  shume afer detit, duke  shetitur ne reren e arte qe laget nga ujrat e kristalta te derit Egje . Ketu do te gjeni nje game te gjere aktivitetesh duke praktikuar sportet e ujit , qendrat e masazheve dhe Spa-ve , shetitje me varke etj. Hoteli ve ne dispozicion ne total 87 dhoma te cilat ndahen ne dhoma double , superiore , familjere dhe suita. Te gjitha dhomat jane te pajisura ne menyre moderne dhe elegante  .  Baret dhe restorantet: Hoteli eshte Ultra All inclusive  dhe ofron cdo gje qe ju nevojitet si pije dhe ushqime pa limit . Me extra pagese jane vetem pijet e importit dhe restorantet A la carta. El Greka restorant – sherben te gjitha vaktet e ushqimit nga ora 07.00-21.30. Te henave sherbehet guzhine tradicionale greke , ushqim italian te enjteve , ushqim aziatik te shtunave.  Sunshine Pool Bar- sherben pije dhe te ndryshme alkolike dhe jo alkolike , kokteile lengje frutash etj. Gjate oreve te dites shperndahen dhe sanduice dhe toste te ndryshme. Club & Bar Elite-  organizon karaoke te ndryshme dhe organizime speciale ne netet e nxehta te veres. Hoteli koleksion dhe verera shume vjecare qe jane me ekstra pagese dhe sherben sipas deshires.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  20% zbritje per rezervime deri ne 31 janar per qendrime gjithe sezonin 1.5.2019 - 4.10.2019

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki