Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Adresa: Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Apartamente & vila
351,12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Lichnos bay village hotel eshte i vendosur ne nje mjedis te qete rrethuar nga bimet e ullinjve  dhe limonit, pak metra larg detit si dhe  ndodhet rreth 5 min larg nga qendra e qytetit te Parges.  Hoteli ofron 20 apartamente te cilat jane te arreduar ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.

 • Dhome dyshe me pamje nga deti

  Akomodim me mengjes
  2.253,02 €
 • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje nga deti

  Akomodim me mengjes
  400,40 €
 • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje pjeserisht nga deti

  Akomodim me mengjes
  351,12 €
 • Apartament one bedroom

  Vetem fjetje
  522,06 €

Distancat

  Loading Reviews...
  Hotel Dimitra

  Hotel Dimitra

  Adresa: LYGIA PREVEZA P.O 48062
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  342,65 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Dimitra ndodhet 30 min larg nga  Preveza dhe pak hapa larg detit. Hoteli ofron 25 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Hoteli ofron pishine te jashtme, kopesht si dhe nje kendlojerash. Baret dhe restorantet: Ne restorantin e hotelit ju do te gjeni gatime te kuzhines tradicionale vendase si dhe lloje te ndryshme embelsirash. Snack bar ofron ushqime te lehta dhe te shpejta si dhe pije te ndryshme.


  Distancat

  • Aeroporti: 35 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Sesa Boutique Hotel

  Sesa Boutique Hotel

  Adresa: Kanali Beach, Preveza 481 00, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  938,63 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Sesa Boutique hotel ndodhet  rreth 20 min larg nga qyteti i Prevezes, 40 min larg nga ishulli I Lefkades si dhe vetem pak metra larg detit. Hoteli ofron 9 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Hoteli ofron pishine te jashtme, kopesht, tarrace, biblioteke si dhe plazh privat. Baret dhe restorantet: A la carte restaurant sherben gatime te kuzhines tradicionale greke dhe asaj mesdhetare. Snack bar ofron gatime te lehta  dhe te shpejta si  pizza, sandwiches etj. Pool bar sherben pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit. Beach bar ndodhet ne plazhin e hotelit dhe ofron nje variete pijesh dhe kokteliesh shumengjyrshe.


  Distancat

  • Aeroporti: 18 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Kanali Beach Hotel

  Kanali Beach Hotel

  Adresa: Kanali 48100, Preveza Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  542,08 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Kanali Beach hotel ndodhet ne pjesen me te bukur te Prevezes me pmje te mrekullueshme te detit Jon si dhe ofron mundesine te vizitoni plazhet me te bukura te ishullit. Hotelo ofron 28 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. 

  Distancat

  • Aeroporti: 20 km
  • Distance nga deti: 200 m
  Loading Reviews...
  Hotel Ionian Theoxenia

  Hotel Ionian Theoxenia

  Adresa: Beach Kanali Preveza, Epirus, 48100, Greece
  Pushime Verore
  368,06 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I vendosur 120 metra nga plazhi i kanali, Hotel Jon Theoxenia ofron dhoma elegante me ajër të kondicionuar,  sauna dhe një palestër. Ka ne dispozicion një pishinë per te rritur dhe nje pishinë për fëmijë. Mëngjesi i pasur me bufe te hapur është i përfshirë dhe WiFi falas, është në dispozicion per të gjithë. Hotel Jon Theoxenia ofron dhoma te bollshme, me ballkone të mëdha me pamje nga deti. 

  • Dhome familjare Me pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   514,36 €
  • Dhome dyshe Studio superiore me pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   368,06 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  • Largesia nga qendra Historike: 0 m
  Loading Reviews...
  Villa Perkemes

  Villa Perkemes

  Pushime Verore
  Apartamente & vila
  292,60 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Në plazhin më të famshem dhe të mirë organizuar të Parges, në Valtos është e vendosur Villa Perkemes. Villa Perkemes është një ndërtesë e re e cila përbëhet nga 8 apartamente dhe një Vilete e  vogël private pranë ndërtesës kryesore të cilat mund të strehojnë 2 deri në 4 persona. Çdo Appartement ka një dhomë gjumi të madhe, kuzhinë të plotesisht te pajisur, 2 ballkone, banjo. Të gjitha apartamentet dhe villa kanë ajër të kondicionuar dhe televizor. Prona përreth eshte e rrethuar nga nje kopsht me peme  limoni dhe portokalli. Sherbime te tjera janë parking privat dhe zona barbeque. Zona e Valtos është një fshat i orginizuar mirë dhe shume afër nga restorante, minimarkete,  bare,  kafene dhe çdo gjë që ju mund të dëshironi për nevojat tuaja të përditshme.


  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 100 m
  Loading Reviews...
  Daluz Boutique Hotel

  Daluz Boutique Hotel

  Adresa: 2, rue Doridos , CP 48100 Psathaki - Prévéza
  817,74 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hoteli është 3 min më këmbë nga plazhi. Brenda 2.5 km nga Prevezës qytetit Center, Daluz në Psathaki ofron nje pamje te hapur me një oborr spanjol mobiluar me pamje kopsht. Ajo përmban një pishinë në natyrë sezonale, ndërkohë që transferimi të lirë -Me bus- mini për plazhet aty pranë. WiFi pa pagese, e dekoruar në tone të lehta, të gjitha studiot kane  satelit, TV të sheshtë, një vendgatimi dhe ajer te kondicionuar. Ato ofrojnë një aneks kuzhine me një furrë mini, frigorifer dhe zona ngrënie, banjo me tualetin e lirë dhe tharëse flokësh si dhe hekur.Klientet mund të provojne enët lokale në restorant si dhe pijet në bar e Daluz. Dreka përgatitet me kërkesën e klientit, gjithashtu ofrohen aktivitete të ndryshme, si hiking, peshkimi dhe çiklizmit. Parking privat falas është e mundur në vend, ndërkohë që transferimi I lirë në aeroport mund të organizohet.

  Distancat

   Loading Reviews...
   White Sands Beach Hotel

   White Sands Beach Hotel

   Adresa: Vrachos-Loutsa, Preveza
   289,52 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...
   White Sands Beach Hotel është i vendosur ne plazhin e Vrachos,  me pamje të detit Jon. WiFi falas, dhomat te pajisura me  me ajer te kondicionuar, një ballkon dhe një tarracë. Ka një aneks kuzhine me një frigorifer dhe enë gatimi. Dush, banjo private, tharëse flokësh. White Sands Beach Hotel ju do të gjeni një kopsht, një tarracë dhe një bar, shazllone dielli. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë një sallë pritjeje të përbashkët, pishinë, 300 m larg,si dhe aktivitete në mjedis, duke përfshirë ski, peshkim dhe ecje,.Aktion Aeroport është 35 km larg. Hoteli ofron parkim falas.

   Distancat

    Loading Reviews...
    Sivota Diamond Spa Resort

    Sivota Diamond Spa Resort

    Adresa: Vola 461 00, Greece
    1.161,16 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Diamond Jon-së, Sivota DIAMOND SPA RESORT, ju mirëpret në pushime më idilike që keni ëndërruar ndonjëherë të.Objektet luksoze, shërbimet e standardeve të larta dhe personeli me përvojë, ju ofrojmë një mikpritje të madhe mbi një plazh qiellore të Sivota, Bella Vraka Beach.Pesë yje Resort, me pishina të bukur noti, restorante , akomodim  mahnitëse, Qendra unike Spa dhe Qendrën e Konferencave moderne, do të ndaheni te kenaqur. 

    Distancat

     Loading Reviews...
     Hotel Maistrali

     Hotel Maistrali

     Adresa: Riga Fereou 4, Párga, 48060, Greece
     514,36 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...
     Hoteli është 1 min në këmbë nga plazhi  I sapo rinovuar, hoteli bregdetar ndodhet në zemër të Pargas  vetem 50 m nga plazhi Kryoneri. I rrethuar me gjelbërim te harlisur. Dhomat jane  romantike me dushe hidromasazh,  banjot spa te dekoruara unike. Ballkone vijnë me pamje të ishullit te Panagia. Ju mund të shijoni mëngjesin me përbërës të freskët vendor dhe lëngje frutash freskuese. Parga është vetëm 100 m larg, dhe ofron taverne ne bregdet dhe kafenetë. Stafi mund të ofrojë informacion mbi ski ne uje, me vela pas motoskafit dhe rrëshqitje në ajër. Info 24-orëshe në dispozicion. Kjo është pjesë e preferuar e Pargas.

     Distancat

     • Distance nga deti: 0 m
     Loading Reviews...
     Golden Bay Suites & Maisonettes

     Golden Bay Suites & Maisonettes

     Adresa: Βάλτος(Χρυσογυάλι), Πάργα, Párga, 48060, Greece
     Apartamente & vila
     800,80 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

      Hoteli është 5 min më këmbë nga plazhi. WiFi falas dhe një Barbecue, Golden Bay Suites & Maisonettes është e vendosur në Parga, 400 m nga plazhi Valtos. Plazhi Lychnos dhe plazhi Sarakiniko janë të dy 4 kmlarg hotelit. Parking privat falas. Dhomat jane me  ballkon dhe / ose oborr spanjol me pamje nga deti apo mali. Ekziston edhe një kuzhinë, e pajisur me një frigorifer. Golden Bay Suites & Maisonettes gjithashtu përfshin një terrace. Aeroporti është 52 km larg. 

     • Apartament Nje dhome gjumi me pamje nga deti

      Vetem fjetje
      800,80 €

     Distancat

      Loading Reviews...
      Aristides Garden

      Aristides Garden

      Adresa: Parga Prevezis, Párga, 48060, Greece
      373,01 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Hoteli është 11 min më këmbë nga plazhi. I rrethuar nga një zonë prej 6.000-m ² me pemë frutore, Aristidis Garden përmban një pishinë me një bar-rostiçeri brenda 900 m nga qyteti I Pargas dhe plazhin e tij kryesore. Hoteli ofron akomodim, vetë-furnizim ushqimi, Wi-Fi falas, ballkone private. Me pamje nga pishinë dhe kopsht, studiot me ajër të kondicionuar dhe apartamente të Aristidis kanë një aneks kuzhine me frigorifer, vend gatimi, TV satelitor LCD, një kuti të depozitave të sigurisë dhe një excpress kafe. Banjo private me vaskë. Aristidis Kopshti ndodhet 60 km nga Prevezës qytetit dhe 45 km nga Igumenica Town dhe Port. Syvota Fshati gjallë është në 25 km, ndërsa plazhi me rërë e Loutsa është 24 km larg. Parking privat falas është e mundur në vend.

      Distancat

      • Distance nga deti: 800 m
      Loading Reviews...

      Lloji I sherbimit

      Filtro sipas cmimit

      Sipas yjeve

      Zgjidh numrin minimal të yjeve:

      Lloji I Akomodimit

      Facilitetet