Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.12.2016 në 04.12.2016, +2 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Bansko Royal Towers

Bansko Royal Towers

Adresa: Yavorov str., 2770 Bansko
89,60 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Royal Tower Hotel i vendosur pranë lumit Glazne dhe vetëm 100 metra nga stacioni i teleferikut te skive, Bansko Royal Towers është 10 minuta larg nga qendra e Banskos me tavernat komode dhe ndërtesat historike. 


Distancat

 • Distance nga qendra: 300 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 100 m
Loading Reviews...
Rahoff Hotel Bansko

Rahoff Hotel Bansko

Adresa: 76 Stefan Karadja St., 2770 Bansko
98,56 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I vendosur nje nje zone të qetë, ne pjesën jug perëndimore të qytetit Bansko, me pamje të shkëlqyer panoramike e malit. I ndodhur  350 m larg nga qendra e skive dhe 10 min.ne kembe nga qendra e qytetit. Hoteli disponon dy apartamente, dhoma dyshe dhe treshe. Të gjithë kanë dush, WC, ballkon, TV kabllor, qasje Wi Fi - falas. Mëngjesi sherbehet ne bufe, darka me menu te perzgjedhur te menysë nderkombetare dhe te kuzhinës tradicionale. 

Distancat

 • Distance nga qendra: 1,7 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
Loading Reviews...
All Seasons Club Bansko

All Seasons Club Bansko

Adresa: Saint Ivan Area, 2770 Bansko
80,64 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

All Seasons Club është një hotel elegant bashkëkohor qe ofron pamje te mrekullueshme panoramike nga të gjitha dhomat, i vendosur në një vend të qetë malor me pamje nga qyteti i Banskos. Akomodimi ofron Studio shumë te gjera, apartamente me një dhomë gjumi dhe me dy dhoma gjumi qe permbajne zona luksoze ndenje, kuzhine dhe ballkon. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, internet WiFi, tharese flokesh, minibar, banjo me vaske/dush etj.

Distancat

 • Distance nga qendra: 3 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 2,2 km
Loading Reviews...
Mpm Hotel Guinness

Mpm Hotel Guinness

Adresa: Yavor Str., 2770 Bansko
165,76 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli eshte i vendosur ne nje distance prej me pak se 300 metrash nga teleferiku i skive. MPM Hotel Guinness disponon një qender spa, restorant me nje arkitekturë te karakterizuar nga kupola prej xhami dhe një pishinë të brendshme. WiFi pa pagesë është në dispozicion në të gjitha apartamentet dhe studiot. MPM Guinness Hotel ofron një qendër spa, një pishinë të brendshme dhe WiFi pa pagesë në të gjithe ambjentet.

Distancat

 • Distance nga qendra: 2 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 300 m
Loading Reviews...
MPM Hotel Sport

MPM Hotel Sport

Adresa: 3J Ivan Stranski str,Sofia
188,16 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ndodhet shumë afër qendres se skive në Bansko, MPM Sport Hotel ofron një qendër spa, një pishinë të brendshme dhe WiFi pa pagesë në të gjithe ambjentet. Secila nga njësitë përmban një televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, dhe një banjo en-suite me një vaske/ dush. Disa dhoma kanë ballkon me pamje piktoreske të malit Pirin.

Distancat

  Loading Reviews...
  St Ivan Rilski

  St Ivan Rilski

  Sugjerime Nga Amara Travel
  161,28 €
  Cmimi total per 2 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I ndodhur vetëm ne një distance 5-minuta me makinë nga teleferiku më i afërt i skive, Shën Ivan Rilski Hotel & Spa është një kompleks banimi dhe pushimi per te gjitha stinët. Qasje falas në pishinë, banjo me avull, sauna, palestër dhe transferte falas në teleferik jane te përfshira në cmim. Të gjitha dhomat në Shën Ivan Rilski Hotel jane të dekoruara me shijeme dysheme te shtruar me moket dhe orendi druri. Lidhje falas në internet është gjithashtu në dispozicion në çdo dhomë. Shën Ivan Rilski hotel shtrihet mbi një sipërfaqe prej 13.000 m² dhe ofron shërbime të shumta shtesë në vend, të tilla si një qendër mjekësore dhe një kopesht.

  Distancat

   Loading Reviews...
   Kempinski Hotel Grand Arena

   Kempinski Hotel Grand Arena

   Adresa: Pirin Street 96, 2770 Bansko, Bulgaria
   287,88 €
   Cmimi total per 2 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Kempinski Hotel Grand Arena Bansko, një oaz i luksit, rehatise dhe qetësise malore në Bansko dhe nje nga komplekset turistike më moderne dimërore në Ballkan. Hoteli yne me pesë yje është i hapur gjatë gjithë vitit dhe përbëhet nga dhoma zbukuruara dhe përshtypjelënëse, suita dhe objekte të stilit Alpin, salle te shkëlqyer konferencash, shërbimet bujare te ngrënies dhe një qendër spa te vlerësuar me çmime.

   Distancat

   • Largesia Nga qendra e Skive: 0 m
   Loading Reviews...
   Hotel Lion

   Hotel Lion

   Adresa: Georgi Nastev, 2770 Bansko
   200,12 €
   Cmimi total per 2 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Lion Hotel Bansko u hap në dhjetor të vitit 2005 në një nga vendet më të bukura dhe të qetë të vendit. Lion Hotel Bansko ofron një gamë të plotë të shërbimeve dhe aksesoreve per t’ju ofruar një eksperiencë të paharrueshme. 

   Distancat

   • Distance nga qendra: 550 m
   • Largesia Nga qendra e Skive: 800 m
   Loading Reviews...
   Premier Luxury Mountain Resort

   Premier Luxury Mountain Resort

   Adresa: Karamanitsa 11, Gramadeto Area, 2770 Bansko
   225,40 €
   Cmimi total per 2 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Premier Luxury Mountain Resort është një hotel i ri me 5 yje luksoz në Bansko, Bullgari dhe një anëtar i Hoteleve te vogla luksoze të botës. I vendosur në ultësirën ​​e malit madhështor Pirin, Bansko është një nga vendpushimet më të njohura dimërore për ski, snowboarding, emocione malore ose thjesht relaksim, në Evropë. Secila nga 111 dhomat ebollshme është e dekoruar bukur dhe dizajnuar që të jetë një vend ku stili i veçantë dhe luksoz të krijoje një mjedis familjar, të qetë dhe relaksues. Koleksioni Premium është një përzgjedhje unike e dhomave për ata që kërkojnë më të mirën, duke ofruar dekor fantastik, mobilim italian dhe pamje të mrekullueshme të malit Pirin.

   Distancat

   • Largesia Nga qendra e Skive: 700 m
   Loading Reviews...

   Green Life Ski & SPA Resort

   Adresa: Kosherinata Area, 2770 Bansko
   110,40 €
   Cmimi total per 2 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Green Life Ski & Spa Resort 4* ndodhet në kufi me Parkun Kombëtar Pirin - një nga zonat e UNESCO-s në Bullgari. Largësia nga pista e skive eshte 700 m. Për të gjithë mysafirët e tij hoteli ofron transferta falas. 

   Distancat

    Loading Reviews...
    Casa Karina Bansko

    Casa Karina Bansko

    Adresa: 5 Kralev Dvor Str., 2770 Bansko
    120,96 €
    Cmimi total per 2 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Hotel Casa Karina Bansko është i vendosur prane malit Pirin, në një nga vendpushimet më të bukura dhe moderne te skive bullgare - Bansko. Për komoditetin e mysafirëve te tij hoteli ndodhet vetëm 100 metra nga stacioni i teleferikut te skive dhe 20 minuta më këmbë nga qendra piktoreske e qytetit të Banskos. Hoteli Komod me 3 yje është i hapur gjatë gjithë vitit dhe ju lejon të shijoni pushime relaksuese dhe të paharrueshme ne të gjitha stinët e vitit. 

    Distancat

    • Largesia Nga qendra e Skive: 100 m
    Loading Reviews...
    Trinity Bansko SPA

    Trinity Bansko SPA

    Adresa: 5 Simeon Molerov Str., 2770 Bansko
    124,20 €
    Cmimi total per 2 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    I vendosur në Bansko, rreth 10-minuta në këmbë nga teleferiku i Skive, Trinity Bansko SPA Hotel ofron përdorimin falas të pishines se mbuluar, sauna dhe një banjë me avull. Stacioni i autobusëve është 1.3 km larg, dhe Dobrinishte dhe Razlog janë 7 km larg. Qendra e Banskos mund të arrihet brenda një shëtitje 5-minuteshe. Pirin, pazari dhe rruga kryesore, është e vendosur 50 metra nga Trinity Bansko Spa Hotel. 


    Distancat

    • Distance nga qendra: 200 m
    • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
    Loading Reviews...
    Momini Dvori Boutique Hotel 3

    Momini Dvori Boutique Hotel 3

    Adresa: 2 Nikola Vaptsarov Sq., 2770 Bansko
    108,90 €
    Cmimi total per 2 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Hoteli është unik në Bansko. Një harmoni e jashtëzakonshme mes ëmbëlsise nga Lindja e Afërt dhe shpirtit te Banskos. Çdo dhomë është e ndryshme në mënyrën e vet - në arkitekturë, si dhe mobilim. Hoteli Momini Dvori është i vendosur në qytetin e vjetër, në zemër të Banskos.

    Distancat

     Loading Reviews...
     Perun Lodge Hotel

     Perun Lodge Hotel

     Adresa: Georgi Nastev St., 2270 Bansko
     67,20 €
     Cmimi total per 2 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Hotel Perun Lodge është i vendosur në një nga vendpushimet më moderne te skive në Evropën Lindore - Bansko. Eshtë i vendosur 350 metra nga teleferiket e skive dhe 800 metra nga qendra e qytetit. Hoteli hapi dyert në vitin 2009. Stafi i kualifikuar do të kujdeset për të bërë qëndrimin tuaj te paharrueshem. 

     Distancat

     • Distance nga qendra: 2,1 km
     • Largesia Nga qendra e Skive: 850 m
     Loading Reviews...
     Belmont Hotel

     Belmont Hotel

     Adresa: Georgi Nastev St., 2270 Bansko
     Oferta Speciale
     Sugjerime Nga Amara Travel
     126,50 €
     Cmimi total per 2 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Hotel Belmont Bansko ndodhet ne zonen me prestigjioze te resortit te skive ne Bansko perballe hoteleve super luksoze Pirun dhe Lion. Hoteli ndodhet me pak se 5 minuta larg teleferikut dhe malit te mrekullueshem. Aeroporti i Sofies eshte 140km larg. Stacioni me I afert i autobuzit eshte 1km larg.

     Distancat

     • Distance nga qendra: 1,7 km
     • Largesia Nga qendra e Skive: 1,5 km
     Loading Reviews...

     Lloji I sherbimit

     Filtro sipas cmimit

     Sipas yjeve

     Zgjidh numrin minimal të yjeve:

     Lloji I Akomodimit

     Facilitetet