Bansko

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Bansko ndodhet ne nje lugine piktoreske mes maleve Pirin, Rila dhe Rodopi. Me nje gjatesi 70 kilometra, me infrastrukturë moderne teleferikesh, Bransko mbetet nje nga resortet dimerore me te medha ne te gjithe Europen. Ndodhet ne jugperendim te Bullgarise, 925 m mbi nivelin e detit. Resorti ofron mundesi te shumta akomodimi ne hotele luksoze dhe ekonomike si dhe bare e restorante tradicionale te quajtura ne gjuhen vendase ‘mehana’. Gjate pushimeve tuaja ne Bansko do te keni mundesine te vizitoni gjithashtu dhe monumente kulturore dhe historike.

Oferta speciale për Bansko

Bansko Royal Towers

Bansko Royal Towers

Yavorov str., 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 196,00 €
Rahoff Hotel Bansko

Rahoff Hotel Bansko

76 Stefan Karadja St., 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 172,48 €
All Seasons Club Bansko

All Seasons Club Bansko

Saint Ivan Area, 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 188,16 €
Mpm Hotel Guinness

Mpm Hotel Guinness

Yavor Str., 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 329,28 €
MPM Hotel Sport

MPM Hotel Sport

3J Ivan Stranski str,Sofia
për 7 netë
p.P. 392,00 €
St Ivan Rilski

St Ivan Rilski

për 7 netë
p.P. 282,24 €

Sugjerimet e Amara Travel për Bansko

Belmont Hotel

Belmont Hotel

Georgi Nastev St., 2270 Bansko
për 7 netë
p.P. 221,38 €
St Ivan Rilski

St Ivan Rilski

për 7 netë
p.P. 282,24 €
Saint George  Palace Hotel

Saint George Palace Hotel

5 Kosherinata Str. 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 219,52 €