Club Calimera Kaya 5* Side, Antalya, Turqi

Expired: Club Calimera Kaya 5* Side, Turqi 559€/pp Nisja 25 Qershor

Club Calimera Kaya : Hotel Club Calimera Kaya eshte ndodhet ne bregdetin e bukur te Sides rrethuar nga palmat dhe vetem disa metra larg plazhit me rere dhe guralec qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Eshte nje hotel shume romantik dhe luksoz duke ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per […]

 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Amelia Beach Resort Hotel 5* Side, Antalya, Turqi

Expired: Amelia Beach Resort Hotel 5* Side, Turqi 463€/pp Nisja 25 Qershor

Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 50000 m2, eshte hapur ne Maj te vitit 2008. Ka ne total 475 dhoma, 298 dhoma standarte, 109 dhoma familjare, 55 dhoma connection dhe 4 dhoma per persona me aftesi te kufizuar. Pervec detit te paster me rere dhe me pisha, qe nga hoteli mund te shkosh me nje […]

 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Mareblue Beach 4* Korfuz, Greqi 15% Zbritje

Expired: Mareblue Beach 4* Korfuz, Greqi 15% Zbritje

Mareblue Beach hotel eshte i lokalizuar ne zonen e bukur te Agios Spyridonas. Ngjitur me hotelin ndodhet liqeni Antinioti, me ujrat e tij te embla. Shtrihet ne nje siperfaqe prej 50.000 m2 dhe ka 350 dhoma ne total, dhoma Double, Double me krevat marinari dhe Apartamente me dy dhoma gjumi. Hoteli ndodhet ne pjesen verilindore […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

Expired: Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

I vendosur në Halkidiki, Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * në Nea Skioni është një nga vendet turistike me te bukura te zones. Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * ofron pishinë me nje zone per fëmijë, Qender spa me pishinë të bukur me jacuzzi, sallë konferencash, plazh privat me bar, restorant të këndshëm, bar panoramik […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Porto Carras - Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 20% Zbritje

Expired: Porto Carras – Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 20% Zbritje

Ky hotel eshte i lokalizuar ne nje peisazh te mrekullueshem te gjelber ne Sithonia, ”Mes Tre Gishtave“ qe formojne gadishullin Halkidiki. E vendosur si nje perle ne 1,7 hektare, eshte nje parajse natyrore, me gjelberimin e pyjeve, me ujrat e kristalta te detit dhe reren e arte. Me nje arkitekture te vecante, ne formen e […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Anastasia Resort And Spa 4* Halkidiki, Greqi 40% Zbritje

Expired: Anastasia Resort And Spa 4* Halkidiki, Greqi 40% Zbritje

Anastasia Resort Hotel eshte nje hotel i ri dhe luksoz , ndodhet ne Neo Skioni ne Halkidiki. Hoteliperbehet nga 4 ndertesa dy-kateshe te vendosura ne mes te gjelberimit teullinjve, limoneve dhe portokalleve mesiperfaqe prej 30000 m2, vetem disa hapa larg bregut te mrekullueshem te deti teAegean. Ofron 114 dhoma ne total te arreduara ne menyre […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Athos Palace 4* Halkidiki, Greqi 15% Zbritje

Expired: Athos Palace 4* Halkidiki, Greqi 15% Zbritje

Athos Palace eshte i vendosur ne nje nga plazhet me te bukura te Halkidikise me ujra te kristalta , ne afersi te fshatit Kallithea qe ndodhet ne qendet te gadishullit te pare. Baret restorantet ,dyqanet e ndryshme dhe tavernat jane vetem disa hapa larg hotelit. Te ftuarit ketu do kene shume gjera per te eksploruar […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Possidi Holidays Resort 5* Halkidiki, Greqi -30% Zbritje

Expired: Possidi Holidays Resort 5* Halkidiki, Greqi -30% Zbritje

Possidi Holiday resort eshte projektuar ne menyre te tille i cili qendrin ne menyre harmonike me natyren dhe ambjentin perrreth . Ndodhet ne gadishullin e Kassandres Halkidiki ne gishtin e pare te tij. Possidi hotel ndodhet ne breg te detit, me plazhine e tij privat i famshem per ujrat e tij te kthjellet si kristal […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Alexandros Palace 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

Expired: Alexandros Palace 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki i vendosur ne fushen e Tripiti , prane maleve Athos me plazhin e vet privat me reren e arte me ujrat e mrekullueshme blu dhe me bimesine e dendur rreth e perqark tij. I ndertuar ne vitin 2009 me nje arkitekture sa moderne aq edhe tradicionale, zoteron […]

 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Biletat e Shqiperise Euro 2016 Kategoria 1 200€ Kategoria 2 170€

Expired: Biletat e Shqiperise Euro 2016 Kategoria 1 200€ Kategoria 2 170€

OFERTE SPECIALE NGA AMARA TRAVEL     Euro 2016 (Football (Soccer)) Albania vs Switzerland Lens, France Stade Felix Bollaert 11 Qershor 2016 Kategoria 1 200€ Kategoria 2 170€ Euro 2016 (Football (Soccer)) France vs Albania Marseille, France Stade Velodrome 15 Qershor 2016 Kategoria 1 200€ Kategoria 2 170€ Euro 2016 (Football (Soccer)) Romania vs Albania […]

 Artikuj
 Evente
 Evente Sportive
 
peninsula Halkidiki

Expired: Halkidiki 4 Dite 89 Euro/ person All Inclusive

Halkidiki 4 Dite 89 Euro/ person All Inclusive Itinerari Dita e Pare: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel. Dita e Dyte: Akomodimi në Hotel. Dita e trete: Akomodimi në […]

 Programe Kulturore
 
porto-katsiki

Expired: Parga – Preveza 5 Dite Dite 69 Euro/ Person

Parga – Preveza 5 Dite Dite 69 Euro/ Person Preveze-Lefkada Itinerari Dita e Pare: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Igumenicës me autobuz. Mbrritja në Preveza. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel. Dita e Dyte: All Inclusive në Hotel. Pasdite, nisja për në Lafkada. […]

 Programe Kulturore
 
Ne Korfuz per Krishlindje

Expired: Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 79 Eur / Person All Inclusive

Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 79 Eur / Person All Inclusive Fundjave Ne Korfuz 3 Dite Itinerari Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 04.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel. Dita e Dytë: All […]

 Programe Kulturore
 
napoli aerial view

Expired: Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, Itinerari Dita e Pare: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dyte: Mberritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli me autobus. Sistemi në Hotel. Pasdite, shëtitje panoramike në monumentet kryesore të qytetit, ku vizitohen: Duomo, Pallati […]

 Programe Kulturore
 

Expired: Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

 Programe Kulturore
 

Netet e Bardha ne Rusi 6 Dite 697 Eur/Person

Netet e Bardha ne Rusi 6 Dite 697 Eur/Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Eiffel Tower Paris

Paris-Bruksel

Paris-Bruksel Itinerari Dita e Pare: Transfertë me autobus për në Aeroportine Podgoricës. Udhëtimi me avion direkt Podgoricë – Bruksel. Nisja në orën 16.05. Mbrritja në Bruksell në 18.35. Transferimi për në Bruksel. Shëtitje panoramike në Monumentet Kryesore të Qytetit. Transferimi me autobus për në Paris. Sistemimi në Hotel në Paris. Dita e Dyte: Mëngjesi në […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 

Stamboll – Selanik – Sofje 5 Dite 169 Eur/Person

Stamboll – Selanik – Sofje 5 Dite 169 Eur/Person

 Programe Kulturore
 

Krocere ne Ishujt Greke dhe Kusadasi 5 dite 339 € / person

Krocere ne Ishujt Greke dhe Kusadasi 5 dite 339 € / person

 Krocere
 Oferta
 Programe Kulturore
 

Expired: Shen Valentini ne Rome 5 Dite 247 Eur / Person

Shen Valentini ne Rome 5 Dite  247 Eur / Person

 Paketa Individuale
 Programe Kulturore
 Pushime Dimerore
 
1 2 3 5