Super oferta ! Duke filluar nga muaji Tetor & Nentor keni mundesine te udhetoni drejt Italise me oferta fantastike

Oferta Speciale per Bileta Avioni per te gjitha destinacionet e Italise

Super oferta ! Duke filluar nga muaji Tetor & Nentor keni mundesine te udhetoni drejt Italise me oferta fantastike per destinacionet e meposhtme: Tirane – Trevizo – Tirane 85€ Tirane – Venecia – Tirane 85€ Tirane – Genova – Tirane 85€ Tirane – Perugia – Tirane 85€ Tirane – Ancona – Tirane 85€ Tirane – […]

 Artikuj
 Evente
 
Ne Korfuz per Krishlindje

Expired: Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 79 Eur / Person All Inclusive

Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 79 Eur / Person All Inclusive Fundjave Ne Korfuz 3 Dite Itinerari Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 04.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel. Dita e Dytë: All […]

 Programe Kulturore
 
napoli aerial view

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, Itinerari Dita e Pare: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dyte: Mberritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli me autobus. Sistemi në Hotel. Pasdite, shëtitje panoramike në monumentet kryesore të qytetit, ku vizitohen: Duomo, Pallati […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 

Expired: Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

 Programe Kulturore
 

Krocere ne Ishujt Greke dhe Kusadasi 5 dite 359 € / person

Krocere ne Ishujt Greke dhe Kusadasi 5 dite 359 € / person

 Krocere
 Oferta
 Programe Kulturore
 

Expired: Shen Valentini ne Rome 5 Dite 247 Eur / Person

Shen Valentini ne Rome 5 Dite  247 Eur / Person

 Paketa Individuale
 Programe Kulturore
 Pushime Dimerore
 

Expired: Bregdeti Dalmat 4 Dite 139 Eur / Person

Bregdeti Dalmat 4 Dite 139  Eur / Person

 Programe Kulturore
 Pushime Dimerore
 

Expired: Shen Valentini ne Lipka Hotel 4* 3 Dite 63 Eur / Person

Shen Valentini ne Lipka Hotel 4* 3 Dite  63 Eur / Person

 Paketa Individuale
 Pushime Dimerore
 
Krishlindje Ne Selanik

Selanik 3 Dite 79 Euro / Person

Selanik 3 Dite 79 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Krishlindje Ne Prage

Krishlindje Ne Prage 4 Dite 399 Euro / Person

Vizite ne Prage  278 Euro / Person

 Programe Kulturore
 Pushime Dimerore
 
Vizite Ne Venecia

Vizite Ne Venecia 4 Dite 343 Euro / Person

Vizite Ne Venecia 4 Dite 343 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Program Kulturor Ne Rome

Program Kulturor Ne Rome 3 Dite 345 Euro / Person

Program Kulturor Ne Rome 3 Dite 345 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Viti i Ri ne Sofje - Plovdiv

Program Kulturor ne Sofie 3 Dite 99 Euro / Person

 Program Kulturor ne Sofie 3 Dite  99 Euro / Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Prage-Viene Viti i ri

Vizite ne Prage 7 Dite 278 Euro / Person

Vizite ne Prage 7 Dite 278 Euro / Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Program Kulturor Ne Dubai

Dubai 5 Dite 698 Euro / Person

 Dubai 5 Dite 698 Euro / Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Krishlindje ne Amsterdam

Program Kulturor ne Amsterdam 4 Dite 398 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Krishlindje Itali-France-Spanje

Vizite ne Barcelone 4 Dite 398 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Viti i Ri ne Stamboll

Stamboll 4 Dite 248 Eur / Person

Stamboll 4 Dite 248 Eur / Person

 Programe Kulturore
 

Expired: Darka e Krishlindjeve ne Radika Resort 3 nete qendrim 209 Euro/Person

Darka e Krishlindjeve ne Radika Resort 3 nete qendrim  209 Euro/Person Tarifa e mesiperme eshte per person per pakete dhe perfshin: 3 nete me mengjes dhe darke Nata Gala e Krishtelindjeve ne 24.12.2015 WiFi Digital IP TV me 81 Kanale 5% TVSH, sigurim, Takse turistike Perdorim falas I Sauna, 2 tipe te Banjo me avull, […]

 Paketa Familjare
 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Paketa per Krishtlindje
 Paketa per Ski
 Pushime Dimerore
 

Expired: Vjeshte ne Barcelone 7 dite 359 Euro / Person Nisja 17 Nentor

Vjeshte ne Barcelone 7 dite 359 Euro / Person Nisja 17 Nentor Dita e Pare: Nisja në orën 03:00 ne mengjes nga Tirana me autobus. Vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi,( Budva dhe Tivati) pa ndalesa ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Me pas kalohet ne Kroaci , vizite ne Split 2 […]

 Programe Kulturore
 
1 2 3 5